HAREKETLI SEKILLER

HAREKETLI SEKILLER

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

HŞ29
Yeni ürün

55.93TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

Oyunun Oynanışı Oyun , iki oyuncuya eşit mesafede açılan görev kartlarını, oyun tablasında ilk doğru oluşturanın zile basmasıyla gerçekleşir.
Dizilimi doğru bir şekilde sıralayıp zile basan kartı alır.En çok kart toplayan oyunu kazanır.Oyunun ilerleyen görev kartlarında bilinmeyen şekiller vardır.Bilinmeyen şekilleri bulup oyun tablasına doğru dizilip zile daha sonra basılması gerekir.
Doğru ve Hızlı Düşünen Kazanır
Oyun Kazanımları görsel dikkat El göz koordinasyonu
Renk şekil eşleştirme Dikkat konsantrasyon Mantık Muhakeme Problem çözme

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al