MANYETIK YAZI TAHTASI

MANYETIK YAZI TAHTASI

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

MYT34
Yeni ürün

72.88TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

Ahşap Çift Tarflı Alfabeli Manyetik Yazı Tahtası Bir tarafı kara tahta bir tarafı manyetik beyaz tahtadan oluşmaktadır.Ahşap yazı tahtamızın paket içerisinde harfler rakamlar ve matematik semboller bulunmaktadır. Canlı gerçek resimler. Ayrıca ayakları açılır kapanır sistemdir. Yazı tahtası ile birlikte renkli tebeşir yazılıp silinebilen kalem ve silgi içeriğe dahildir. Ahşap Çift Taraflı Alfabeli Manyetik Yazı Tahtası 36x26x2 cm dir. Son zamanlarda en çok satılan ürünler arasındadır.

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al