DÜNYA KÜRE 20 CM

DÜNYA KÜRE 20 CM

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

Yeni ürün

74.58TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

Dünyayı en iyi şekilde anlamanın yolu kesinlikle dünya küresi. Gerek siyasi gerekse de coğrafi özellikleri ile birlikte dünyanın en iyi görüntüsünü burada farklı bir perspektiften incelemek iyi bir avantaj yaratmaktadır. Günümüzün gelişmiş teknolojisi ile birlikte adeta uzaydan dünyaya bakıyormuş gibi küre seçenekleri en iyi sonucu ortaya koymaktadır. Muazzam bir bütünlük ve kaliteli malzeme desteği ile birlikte üretilmiş modeller, eğitimin gerçekten çok avantajlı sonuçlarını cazip bir şekilde ortaya koymuştur.Günümüz standartlarında bu ürünlerin belli bir kaliteye ve kabiliyete sahip olması çok önemli. Özellikle de dünyayı anlamak, onu görmek ve coğrafi koşullarda bilgi kabiliyetini geliştirmek isteyen insanlar için burada çok önemli fırsatlar bulunmaktadır. Eğitici ve hostesi oldukça üst düzey olan seçenekleri ile birlikte bu muazzam ürün adeta dünyayı dıştan görmek için bir fırsat yaratmaktadır.

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al