DUNYA GUNES AY SISTEMI

DÜNYA GÜNEŞ AY SİSTEMİ

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

Yeni ürün

32.20TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

Dünya'mız Güneş'in etrafında düzenli olarak dönmektedir. Aynı zamanda dünyamızın etrafında ise Ay döner. Böylece Ay ve güneş ile Dünyamız ortak bir şekilde birbirine bağlantılıdır. Şimdi dünyamız ile Ay ve güneş hakkında bilgileri elde edip özelliklerine bakalım. Metal çubuklar bulunmaktadır  eğici ve öğreticidir.

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al