Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?
www.okulmateryali.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" Yasal olarak 15 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.

Yurtiçi ve Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir. Yurtiçi ve Yurtdışı  adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürün/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti www.okulmateryali.com'a aittir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, ürün faturası dahil tarafımıza gönderiniz.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, Hesabınıza havale iade edilir.

İade Adresi:  Göztepe Mah  2285 Sk. No:35/A  Bağcılar / İSTANBUL


İade yapmak istiyorum, kargo ücreti öder miyim?

Yur içi ve Yurtdışı iade işlemlerinizde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmektedir.


Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Bize mail veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. info@okulmateryali.com , +90 532 219 17 44

İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 20 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz 24 haneli IBAN hesabına yansıtılır.

Bu süre tamamen bankanıza bağlıdır ve www.okulmateryali.com'un bankanıza müdahale etme hakkı bulunmamaktadır.


Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al