KUM SAATİ

Kum Saati

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

KUM09
Yeni ürün

5.51TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

Kum saatini hepimiz biliriz: İki tarafı geniş, ortası dar bir cam fanusun içindeki kumun, bir taraftan diğer tarafa geçtiği bir mekanizmadır. Ölçtüğü süre sabittir; bu nedenle zamanı ölçme konusuna tam olarak hakim olduğu söylenemez. Ancak bugün dahi kullanımda olması, işe yaradığının da göstergesi sayılmalıdır.. İlk kum saatinin kimler tarafından ne zaman kullanıldığı tartışmalı bir konudur. Avrupa’da 8. yüzyılda kullanılmaya başlandığı bilinmektedir.

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al