ONLUK TABAN

Onluk Taban Blokları

Özelleştirilmiş ürün kaydettikten sonra, sepetinize eklemek için hatırla.

loader

Daha fazla ayrıntı

ON01
Yeni ürün

80.51TL

- +

Hizli Kargo

 
Daha fazla bilgi

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ilkokul ve ortaokul müfredatına uygundur. Doğal sayılar, tam sayılar konusu içindeki basamak kavramının  (Birler basamağı, onlar basamağı ve yüzler basamağı, binler basamağı  öğrenilmesini kolaylaştırır. Öğrencimizin birler basamağı, onlar basamağı, yüzler basamağı ve binler basamağını detaylı şekilde kavramasına katkı sağlar. Kalite ürün olup çoğu öğretmen vede velilerimiz tercih etmektedir.

 
Gönderim ve İade Süreci

Ürüne Ait Gönderim İstatistikleri;

Tahmini gönderim süresi 5 iş günüdür. Tahmini gönderim süresi, ürünün tedarik edilme süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. *Cumartesi, pazar ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmaz

Ürünlerin gönderim süreci, siparişinizi oluşturduktan hemen sonra, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünün ardından başlar.

Kargoya Teslim Edildikten Sonra;

Kargoya teslim edilen ürünler Marmara Bölgesi ve çevresinde ertesi gün, merkez dışı bölgelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Siparişinizin kargoya tesliminin ardından, size ileteceğimiz kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca haftasonları kargo firmaları çalışmadığı için kargolama yapılamadığını hatırlatmak isteriz.

Kargo takibi takip kodu tarafınıza mail olarak iletilecektir.

Benzer Ürünler

Sol

ürün yok

belirlenecek Kargo
0.00TL Toplam

Satın Al